Fotograf na:
Imprezy Firmowe | Koncerty | Targi | Konferencje | Bankiety | Eventy
Inne

Oferuję usługi fotograficzne na eventach w Warszawie jak również na terenie całej Polski. Jestem fotografem mobilnym - z własnym środkiem transportu więc dojazd na fotoreportaż, sesję fotograficzną w każde miejsce Polski jest możliwy. 
Jestem z okolic Nadarzyna. Swoją siedzibę firmy posiadam w pobliżu PTAK WARSAW EXPO w związku z czym często współpracuję z podmiotami biorącym udział w targach w centrum wystawienniczym Expo.

Każde wydarzenie jest niepowtarzalne - złożone z emocji, uśmiechów, i niezapomnianych chwil. Jednak, aby te chwile utrwalić na zawsze, potrzeba profesjonalnego fotografa eventowego. Jeśli poszukujecie profesjonalnego fotografa, to właśnie w mojej ofercie znajdziecie Państwo to, czego potrzebujecie - fotografa eventowego, który potrafi uchwycić magię każdego wydarzenia. Posiadam bogate doświadczenie jako fotograf eventowy, współpracowałam z wieloma rozpoznawalnymi markami na rynku Polski i zagranicy.

Wystawiam FV
W celu wyceny zlecenia proszę o kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt
(w treści proszę podać wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia)


Fotoreportaż z konferencji, targów lub innego eventu biznesowego powinien przede wszystkim obejmować wszystkie ważne elementy relacjonowanego wydarzenia i takie kadry ze swojej strony gwarantuję. Najlepszą praktyką jest przejście od ogółu do szczegółu poprzez pokazanie miejsca, wykonanie szerokiego plany ukazującego całą skalę wydarzenia obejmującą również wystawców, sponsorów i przejście do wychwycenia ciekawych i ważnych momentów, skupiając się na pozytywnych emocjach zarówno prelegentów, mówców jak również uczestników, publiczności, gości.

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą:

Back to Top