Fotografia to moja pasja i odrobina nieba na ziemi. Dla mnie fotografia to nie tylko kadr fotograficzny ale i cała historia, którą chcę opowiedzieć, którą chcę przekazywać innym aby była wieczna.
Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców i to właśnie rodzicielstwo, rodzina, dzieci są dla mnie inspiracją, to właśnie dzięki nim realizuje swoje marzenia.
Sprzęt fotograficzny, który wykorzystuję w sesjach i fotoreportażach pochodzi od renomowanych światowych producentów. Jest to topowy profesjonalny sprzęt a w związku z tym zaoferowana najwyższa jakość zdjęć jest gwarantowana. Rekwizyty i akcesoria w szczególności wykorzystywane przy sesjach noworodkowych są najwyższej jakości i bezpieczne dla małych pociech. Dla mnie człowiek to nie tylko klient ale i dusza, której piękno staram się uchwycić w zdjęciach, a przedmioty to nie tylko rzeczy, a arcydzieła ciężkiej ludzkiej pracy. Szczegóły mają wielkie dla mnie znaczenie. Każdemu zleceniu poświęcam pełną uwagę i zaangażowanie. Zgodnie z moją filozofią każda fotografia powinna być niepowtarzalna, indywidualna. Ma ona wydobywać piękno, magię, uczucia i ulotność chwili. Nie ma zleceń dla mnie niewykonalnych, są tylko te trudniejsze, których również się podejmuję. Jestem cierpliwa, wytrwała i skuteczna.
Posiadane doświadczenie fotograficzne zdobyte także podczas licznych warsztatów, w tym m.in. organizowanych przez Akademie Nikona – Nikon School, pozwala mi na różne spojrzenia na rzeczywistość i uchwycenie najpiękniejszych emocji oraz momentów. Ukończony kurs liturgiczny w zakresie fotografowania i filmowania w czasie uroczystości religijnych, pozwala mi również uchwycić Wasze piękne i podniosłe chwile w czasie uroczystości kościelnych. Gwarantuję również pełną na najwyższym poziomie profesjonalną obróbkę cyfrową wykonanych zdjęć.
Oferuję profesjonalne podejście, kreatywne pomysły oraz elastyczną i dobrą współpracę - dostosuję się do Waszych wymagań i oczekiwań.
Wasz fotograf to właśnie ja.
Gorąco zachęcam i zapraszam do współpracy.
Serdecznie pozdrawiam    
Joanna Szostak         
Fotograf                 
Odrobina Nieba marką przyjazną rodzinie i wspierającą bezpieczne rodzicielstwo.
Jako firma społecznie odpowiedzialna chcę promować również wśród swoich klientów temat bezpiecznego rodzicielstwa. W związku czym serdecznie zapraszam wszystkich moich klientów, którym jest bliski temat rodzicielstwa do zapoznania się z Kampanią Bezpiecznego Malucha, która to jest najszerszą w Polsce akcją skierowaną do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mającą na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.
Więcej o projekcie www.bezpiecznymaluch.com.pl

Odrobina Nieba zachęca przyszłe Młode Pary do przyłączenia się do akcji Pielucha dla malucha - podziel się szczęściem.
Ślub to wydarzenie, któremu towarzyszy wielka radość. Emanuje z serc Nowożeńców i udziela się innym. Ta potrzeba obdarowania radością jest tak wielka, że młodzi małżonkowie pragną ogłosić ją całemu światu. Właśnie w tym pragnieniu swój początek znalazła akcja Fundacji Małych Stópek. Wystarczy poprosić swoich gości, aby zamiast kwiatów, w prezencie ślubnym przynieśli na Wasz ślub pieluszki jednorazowe. 
Jeśli i Tobie, zależy na losie każdej małej stópki dołącz do akcji :)
Współpraca i zrealizowane projekty m.in. dla:
Back to Top