Pakiet Komunia Przyjęcie + Plener
przyjęcie komunijne do 2 godzin
sesja plenerowa tego samego dnia
70 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 1100 zł
*opcja dodatkowa - sesja plenerowa innego dnia czas do 1,5 godziny - cena 450 zł

Pakiet Komunia Kościół + Przyjęcie + Plener
ceremonia w kościele
fotografie rodzinne po Mszy Święte
przyjęcie komunijne do 2 godzin
sesja plenerowa tego samego dnia
100 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 1350 zł
*opcja dodatkowa - sesja plenerowa innego dnia czas do 1,5 godziny - cena 450 zł

Pakiet Komunia Przygotowania + Kościół + Przyjęcie + Plener
przygotowania w domu do 1 godziny
ceremonia w kościele
fotografie rodzinne po Mszy Święte
przyjęcie komunijne do 2 godzin
sesja plenerowa tego samego dnia
120 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 1700 zł
*opcja dodatkowa - sesja plenerowa innego dnia czas do 1,5 godziny - cena 450 zł


Pakiet PLENER Komunia STANDARD
20 zdjęć w formie cyfrowej - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
Czas do 1 godziny
Koszt: 650 zł

Pakiet PLENER Komunia STANDARD PLUS
25 zdjęć w formie cyfrowej - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
Czas do 1,5 godziny
Koszt: 730 zł

Pakiet PLENER Komunia PREMIUM
30 zdjęć w formie cyfrowej - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
Czas do 2 godzin
Koszt: 800 zł

Pakiet PLENER Komunia PREMIUM MAX
40 zdjęć w formie cyfrowej na płycie DVD - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
10 tych samych zdjęć wywołanych w formacie 15x21/15x23 cm zapakowanych w ozdobne pudełko
Czas do 2 godzin
Koszt: 930 zł

Opcje dodatkowe:
- Ręcznie robiony album w rozmiarze 30x30cm z 14 zdjęciami w formacie 15x23cm w cenie 270zł (możliwość dokupienia większej ilości stron ze zdjęciami)
- Fotoalbum Lite w rozmiarze 20x20cm z 10 zdjęciami w cenie 270zł (możliwość dokupienia większej ilości rozkładówek ze zdjęciami)
- Album tradycyjny Classic personalizowany w rozmiarze 30x30cm z 40 zdjęciami w formacie 15x23cm w cenie 530zł
- Tripleks (rozkładany tryptyk z 3 zdjęciami) w formacie 20x20cm w cenie 270zł
- Wydrukowane zdjęcie 15x23cm w cenie 4,50zł/szt
- Elegancki pendive w cenie 200zł
- w ofercie również: walldecor wydruk w ramce, fotoboard na MDF, fotoobrazy - w przypadku zainteresowania prosi się o informację
Informacje dodatkowe:
Dojazd do 32 km od Walendowa w cenie (m.in. Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Nadarzyn, Magdalenka, Ożarów Mazowiecki, Grójec) - powyżej do uzgodnienia


Sesja komunijna, fotograf na Komunię Świętą
Jako fotograf na komunię, na zdjęciach zapisuję piękną historię Twojego Dziecka i tego ważnego Sakramentu.
Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy czas, kiedy to jeszcze bardzo młody człowiek zaczyna przeżywać w sposób bardziej świadomy swoją wiarę i religijność. I Komunia Święta to emocje, przygotowania i przede wszystkim piękne i ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka i jego najbliższych. Aby zatrzymać w pamięci te wyjątkowe chwile i towarzyszące im emocje warto zapewnić im wyjątkową oprawę fotograficzną. Warto zadbać o detale, które na długo pozwolą zapamiętać dzień Pierwszej Komunii Świętej ukochanego dziecka. Fotografie wykonane przez profesjonalnego fotografa na pewno pomogą wracać pamięcią do tych cudownych chwil. Fotograf na komunii jest wiec niezbędny aby można było wrócić pamięcią do tego dnia także za kilkadziesiąt lat. Z biegiem czasu zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej staną się ważną pamiątką i nabiorą jeszcze większej wartości dlatego warto zadbać o ich profesjonalne wykonanie.
Moje usługi fotograficzne na komunię obejmują zarówno przygotowania, ceremonię przyjęcia pierwszej komunii świętej, przyjęcie oraz sesję komunijną w plenerze. Sesja komunijna może być połączona z reportażem z rodziną w dniu komunii jak również w innym dniu - wtedy istnieje możliwość wykonania sesji komunijnej w ciekawym otoczeniu. Jako fotograf staram się być dyskretna tak aby nie zakłócać uroczystości, a jednocześnie uchwycić wszystkie piękne emocje, które tworzą niepowtarzalną atmosferę tego dnia. Jako profesjonalny fotograf wiem jak zachować się w trakcie ceremonii aby zdjęcia z komunii były udane, dbam o to aby rodzina mogła wspominać te chwile z uśmiechem i radością. Staram się aby zdjęcia z komunii były pełne naturalności oraz autentycznego piękna, tak aby uchwycona w kadrze chwila pozwoliła Wam zagłębić się w emocjach tego wzniosłego dnia, za każdym razem gdy spojrzycie na zdjęcia.
Oferuję usługi fotograficzne na komunię w Warszawie ale również i w okolicy Warszawy jak np. Pruszków, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Magdalenka, Raszyn, Grójec, Tarczyn, Piaseczno, Józefosław, Konstancin-Jeziorna, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Łomianki, Otwock, Józefów itp. Jestem fotografem mobilnym - z własnym środkiem transportu więc dojazd na fotoreportaż z komunii oraz sesję komunijną plenerową jest możliwy w każde miejsce - województwo mazowieckie jak również po części i województwo łódzkie.
Zdjęcia z komunii, sesja komunijna w plenerze w profesjonalnej oprawie typu album, fotoalbum, walldecor również jest możliwa gdyż posiadam w swojej ofercie różnego rodzaju fotoprodukty - serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą https://odrobinanieba.pl/fotoprodukty.
Sesja komunijna w plenerze może być również oryginalnym i wspaniałym prezentem, zachęcam więc i do zakupu vouchera - bon upominkowy.
Zachęcam gorąco do kontaktu. Wasz fotograf na komunię, sesję komunijną to właśnie ja :) Jako doświadczony fotograf na Komunię zadbam o piękne ujęcia z tego dnia, aby wspomnienia zostały z Wami na zawsze
Są w życiu szczególne wydarzenia. Takie, które zdarzają się tylko raz. Jednym z nich jest Pierwsza Komunia Święta. Szczególny dzień. Dzień dużych emocji, pięknych uczuć i rodzinnych spotkań. Sesja fotograficzna komunijna to najlepszy prezent dla Twojego dziecka – prezent, który otrzyma na zawsze.

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą:

Back to Top