Pakiet Plener STANDARD
20 zdjęć w formie cyfrowej - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
Czas do 1,5 godziny
Koszt: 450 zł

Pakiet Plener STANDARD PLUS
25 zdjęć w formie cyfrowej - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
Czas do 2 godzin
Koszt: 520 zł

Pakiet Plener PREMIUM
30 zdjęć w formie cyfrowej - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
Czas do 2,5 godziny
Koszt: 600 zł

Pakiet Plener PREMIUM MAX
40 zdjęć w formie cyfrowej na płycie DVD - wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce
10 wybranych zdjęć wywołanych w formacie 15x21/15x23 cm zapakowanych w ozdobne pudełko
Czas do 3 godziny
Koszt: 770 zł


Opcje dodatkowe:
Dodatkowe zdjęcie ponad pakiet = 30zł/szt.
Wydrukowane zdjęcie 15x23cm w cenie 4,50zł/szt
Ręcznie robiony album w rozmiarze 30x30cm z 10 lub 15 zdjęciami (w zależności od pakietu) w formacie 15x21/15x23 cm = 270 zł
Fotoalbum Lite w rozmiarze 20x20cm z 10 zdjęciami w cenie 270zł
Tripleks (rozkładany tryptyk z 3 zdjęciami) w formacie 20x20cm w cenie 270zł
Dojazd do klienta = cena do uzgodnienia (dojazd do 32 km od Walendowa w cenie - Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Magdalenka, Nadarzyn i inne)
Oferta EXPRESS – realizacja w ciągu 5 dni roboczych = + 50% ceny pakietu
Elegancki pendrive = 200 zł
w ofercie również: walldecor wydruk w ramce, fotoboard na MDF, fotoobrazy - w przypadku zainteresowania prosi się o informację

Ważne informacje:
Sesje plenerowe odbywają się w wcześniej ustalonym z klientem miejscu.
Rezerwacja wymaga wpłaty zaliczki.
O wszelkich zmianach terminu sesji prosimy informować najpóźniej 2 dni przed ustaloną datą spotkania.

________________________

Sesja dla zakochanych, sesja dla par, sesja narzeczeńska
Miłość posiada swój własny piękny język. Możemy wyrazić ją spojrzeniem, układem rąk, kompozycją gestów oraz dotyków. To właśnie tą niewidzialną nić między dwojgiem ludzi, żywiących do siebie głębokie piękne uczucia, wspaniale oddają i ukazują profesjonalne zdjęcia zrealizowane podczas sesji fotograficznej dla zakochanych, par, narzeczonych przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcia wykonane podczas sesji pozwalają trwać obrazowi zakochanych pomimo minionego czasu. Zdjęć pozwalają wracać do tych emocji w każdym momencie, przywołują na nowo wspomnienia i emocje. Właściwie wykonane zdjęcia mają moc zatrzymania chwil, które z przyjemnością się przywołuje. Fotografie są obrazem wspomnień, którą ogląda się poruszonym sercem i są pamiątką na wielki. Sesja fotograficzna zakochanych i ich miłości tworzy pierwszą księgę z wielotomowej historii ich miłości. Fotograficzne love story czyli miłosna sesja fotograficzna w plenerze.
Jako doświadczony i profesjonalny fotograf wsłuchuję się dokładnie w życzenia, marzenia klientów oraz ich poczucie piękna. Staram się dopasować ich wizji i tym samym utrwalić wielkość ich miłości. Pomysły sesja narzeczeńska o zachodzie słońca, sesja narzeczeńska nad rzeką, sesja narzeczeńska w mieście i wiele wiele innych, każdy jaki jest wam bliski, opisujący was, oddający wasz charakter, ja jako fotograf zakochanych uchwycę w kadrach i oddam wam na zdjęciach abyście zawsze mogli być blisko tych emocji.
Oferuję usługi fotograficzne dla zakochanych, par, narzeczonych w Warszawie, okolicy ale również i w całej Polsce. Jestem fotografem mobilnym - z własnym środkiem transportu więc dojazd na sesję w plenerze jest możliwy w każde miejsce Polski.
Zachęcam gorąco do kontaktu. Wasz fotograf na profesjonalną sesję fotograficzną w plenerze to właśnie ja :) Gwarantuję, iż zadbam o piękne ujęcia z sesji, aby wspomnienia zostały z Wami na zawsze!
Sesja rodzinna, sesja dziecięca
Fotografia dziecięca i fotografia rodzinna to bardzo bliski mojemu sercu temat. Jest to coś, co stanowi początek mojej kariery jako fotograf. To właśnie rodzicielstwo, moja rodzina i moje dzieci są dla mnie inspiracją, to właśnie dzięki nim realizuje swoje marzenia. Staram się aby sesje fotograficzne zrealizowane przeze mnie dla Was były jak najbardziej naturalnymi sesjami rodzinnymi, one mają być dla Was oraz również Waszych dzieci zatrzymaniem pięknych wspomnieniem. Sesja rodzinna jak również sesja dziecięca ma być o Was, Waszych relacjach, Waszych emocjach, Miłości. Jako profesjonalny fotograf staram się zawsze pokazać to, co czasem w codziennej bieganinie gubi się czyli czułość, oddanie i ciepło.

Sesja brzuszkowa, sesja ciążowa
W życiu każdej kobiety zostanie Mamą to bardzo wyjątkowy i wspaniały okres. Właśnie i w tym czasie kobieta powinna móc poczuć się ponadprzeciętnie kochana i wspierana. Dlatego sesja ciążowa to nie tylko mama ze swoim maluszkiem w brzuszku ale i również tata. Jako fotograf chciałabym, żeby była na Waszych zdjęciach relacja i wieź. Zawsze staram się na swoich kadrach pokazać, iż kobieta w ciąży nie jest sama gdyż ma wsparcie.

Sesja fotograficzna dla zakochanych, rodzinna, dziecięca, ciążowa w plenerze może być również oryginalnym i wspaniałym prezentem, zachęcam więc i do zakupu vouchera (bon upominkowy).

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą:

Back to Top