Pakiet ślubny CEREMONIA
ceremonia w USC/ceremonia ślubna w kościele
fotografie rodzinne po Mszy Świętej
60 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej
Koszt: 1100zł
** Opcja Dodatkowa - sesja plenerowa realizowane w innym dniu (czas do 2h) - 650 zł

Pakiet ślubny MINI
przygotowania Pary Młodej do jednej godziny
ceremonia w USC/ceremonia ślubna w kościele
przyjęcie weselne do pierwszego tańca
100 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 1650zł
** Opcja Dodatkowa - sesja plenerowa realizowane w innym dniu (czas do 2h) - 650 zł

Pakiet ślubny MINI PLUS
przygotowania Pary Młodej
ceremonia w USC/ceremonia ślubna w kościele
przyjęcie weselne
fotoreportaż maksymalnie do 7 godzin
sesja plenerowa tego samego dnia**
130 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 1800zł
** Opcja Dodatkowa - sesja plenerowa realizowane w innym dniu (czas do 2h) - 500 zł

Pakiet ślubny STANDARD
przygotowania Pary Młodej
ceremonia w USC/ceremonia ślubna w kościele
przyjęcie weselne
przyjęcie weselne do godziny 1:00
sesja plenerowa tego samego dnia**
180 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 2500zł
** Opcja Dodatkowa - sesja plenerowa realizowane w innym dniu (czas do 2h) - 500 zł

Pakiet ślubny STANDARD PLUS
przygotowania Pary Młodej
ceremonia ślubna w kościele
przyjęcie weselne do godziny 1:00
sesja plenerowa realizowana w innym dniu (czas do 2h)
220 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej na PENDRIVIE
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 3000zł


Pakiet ślubny OPTIMUM
przygotowania Pary Młodej
ceremonia ślubna w kościele
przyjęcie weselne do godziny 1:00
sesja plenerowa realizowana w innym dniu (czas do 3h)
gwarantowane minimum 300 wyselekcjonowanych i poddanych profesjonalnej obróbce zdjęć w formie cyfrowej na PENDRIVIE
album tradycyjny Classic personalizowany w rozmiarze 30x30cm z 40 zdjęciami w formacie 15x23cm
galeria internetowa na 30 dni
Koszt: 4000zł


Opcje dodatkowe:
- Ręcznie robiony album w rozmiarze 30x30cm z 14 zdjęciami w formacie 15x23cm w cenie 270zł (możliwość dokupienia większej ilości stron ze zdjęciami)
- Fotoalbum Lite w rozmiarze 20x20cm z 10 zdjęciami w cenie 270zł (możliwość dokupienia większej ilości rozkładówek ze zdjęciami)
- Album tradycyjny Classic personalizowany w rozmiarze 30x30cm z 40 zdjęciami w formacie 15x23cm w cenie 530zł
- Tripleks (rozkładany tryptyk z 3 zdjęciami) w formacie 20x20cm w cenie 270zł
- Wydrukowane zdjęcie 15x23cm w cenie 4,50zł/szt
- Elegancki pendive w cenie 200zł
- w ofercie również: walldecor wydruk w ramce, fotoboard na MDF, fotoobrazy - w przypadku zainteresowania prosi się o informację

Informacje dodatkowe:
- Jestem fotografem mobilnym - z własnym środkiem transportu więc dojazd na fotoreportaż ślubu, sesję fotograficzną w plenerze jest możliwy w każde miejsce Polski.
- Dojazd do 32 km od Walendowa w cenie (m.in. Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Nadarzyn, Magdalenka, Raszyn, Ożarów Mazowiecki, Grójec) - powyżej do uzgodnienia.
- Dokładny koszt sesji ślubnej plenerowe, która miałaby odbyć się w innym terminie niż ceremonia ślubna w miejscu "odległym" od miejsca samej ceremonii do indywidualnego ustalenia (chodzi o sesje plenerowe m.in. zagraniczna lub w innej części kraju).
Romantyczna i pełna energii fotografia
Od zawsze staram się, aby moje zdjęcia tworzyły jedną, spójną całość. Bardzo zależy mi, aby moja twórczość była jak najlepszym odzwierciedleniem Waszego wyjątkowego dnia ślubu. W tym celu niezależnie od miejsca, pakietu, który wybraliście, a także Waszych upodobań, dążę do tego, aby moje zdjęcia tworzyły dzieło pełne miłości, wzruszenia i euforii.
Każde tworzone przez przeze mnie fotografie są inne ale jedno jest pewne wszystkie łączy Wasza Miłość.
Jako fotograf ślubny z Warszawy zajmuję się tworzeniem niezwykłych pamiątek ślubnych w postaci zdjęć, które to przepełnione Waszymi emocjami i miłością będą przywoływać najpiękniejsze wspomnienia tego cudownego dnia w każdym momencie Waszego życia. Nie wyobrażamy sobie życia bez miłości i właśnie dlatego wiem jak niezwykle ważne jest zatrzymanie chwil, które są tak ulotne, by móc się nimi cieszyć oglądając ślubny album. Za pomocą właśnie tych fotografii można przywołać uczucia, które Wam tego dnia towarzyszyły.
Każdy ślub to dla mnie nowa strona w książce, którą zapisuję za pomocą wspaniałych kadrów. Z mojej strony jako fotografa daję gwarancję, że postaram się opowiedzieć Waszą historię najpiękniej jak to możliwe. Za wszystkimi fotografiami ślubnymi, jakie znajdziecie na mojej stronie stoję właśnie ja. Pełna pasji i miłości. Kocham nowe wyzwania, a każdy Ślub traktuję wyjątkowo.
Profesjonalny fotograf ślubny
Ślub to prawdopodobnie jedna z najważniejszych uroczystości w Waszym życiu, a fotograf na ceremonii zaślubin w kościele / urzędzie stanu cywilnego jak i na weselu, sesji plenerowej powinien jak najlepiej uwiecznić emocje panujące w tym niezwykłym dniu. Moje usługi fotografa ślubnego świadczę na najwyższym poziomie. Do fotografii tej wielkiej i niezwykle ważnej uroczystości wykorzystuję sprzęt najwyższej klasy, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości zdjęć. Przekonaj się o jakości moich usług. Zapraszam do odwiedź mojego portfolio ślubne!
Moją ofertę kierujemy do Wszystkich Par, które poszukują reportażu ślubnego dostarczającego przez długie lata wiele pozytywnych emocji, wzruszeń, uśmiechu, radości.
Zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątką z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego też tak ważny jest wybór fotografa, który podoła zadaniu i utrwali Wasze uczucia, emocje i piękne chwile przepełnione miłością.
Jestem kreatywna i przepełniona pozytywną energią. Umiemy dzielić się radością i szczęściem z tymi, którzy właśnie wkraczają na wspólną drogę życia. Emocje oraz miłość zapisuję na zdjęciach, będących początkiem Waszej historii – niezwykłej, wyjątkowej, niepowtarzalnej. Zdecydowanie to co robię jest moją pasją, bez której nie potrafię funkcjonować. Jestem  przykładem na to, że największą radość sprawia robienie tego, co się naprawdę kocha. Dzięki temu moje fotografie w efekcie końcowym stanowią dzieło stworzone z sercem i ogromnym zaangażowaniem.
Oferuję usługi fotograficzne na ślub w Warszawie jak również i w okolicy Warszawy jak np. Pruszków, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Nadarzyn, Magdalenka, Raszyn, Grójec, Tarczyn, Piaseczno, Józefosław, Konstancin-Jeziorna, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Łomianki, Otwock, Józefów itp. ale i na terenie całej Polski. Jestem fotografem mobilnym - z własnym środkiem transportu więc dojazd na fotoreportaż ślubu,  sesję fotograficzną w plenerze jest możliwy w każde miejsce.
Zdjęcia z ślubu w profesjonalnej oprawie typu album, fotoalbum, walldecor również posiadam w ofercie - serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą fotoproduktów https://odrobinanieba.pl/fotoprodukty. Jeśli macie inne pomysły co do fotoproduktów pytajcie, a ja na pewno postaram się znaleźć dla Was tą wyjątkową rzecz, która będzie Waszą pamiątką albo może i prezentem dla bliskich.
Zachęcam gorąco do kontaktu. Wasz fotograf na ślub to właśnie ja :) Jako doświadczony fotograf na Ślub, Wesele i Plener zadbam o piękne ujęcia z tego dnia, aby wspomnienia zostały z Wami na zawsze!

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą:

Back to Top