Fotografia to nasza pasja i odrobina nieba na ziemi. Dla nas fotografia to nie tylko kadr fotograficzny ale i cała historia, którą chcemy opowiedzieć, którą chcemy przekazywać innym aby była wieczna.
Prywatnie jesteśmy rodzicami. To właśnie rodzicielstwo, rodzina, dziecko są dla nas inspiracją i to właśnie dzięki nim realizujemy nasze marzenia.
Szeroki wachlarz naszej oferty wiąże się z tym, iż każdy z nas specjalizuje się w różnego rodzaju sesjach fotograficznych. Nasze spojrzenia są różne, co i gwarantuje dużą różnorodność a jednocześnie najwyższej klasy zdjęcia. Nie zawężamy się bo ciągle chcemy się rozwijać.
Sprzęt fotograficzny, który wykorzystujemy w sesjach pochodzi od renomowanych światowych producentów. Jest to topowy profesjonalny sprzęt a w związku z tym zaoferowana najwyższa jakość zdjęć jest gwarantowana. Rekwizyty i akcesoria w szczególności wykorzystywane przy sesjach noworodkowych są najwyższej jakości i bezpieczne dla małych pociech. Dla nas człowiek to nie tylko klient ale i dusza, której piękno staramy się uchwycić w zdjęciach, a przedmioty to nie tylko rzeczy, a arcydzieła ciężkiej ludzkiej pracy. Szczegóły mają wielkie dla nas znaczenie. Każdemu zleceniu poświęcamy pełną uwagę i zaangażowanie. Zgodnie z naszą filozofią każda fotografia powinna być niepowtarzalna, indywidualna. Ma ona wydobywać piękno, magię, uczucia i ulotność chwili. Nie ma zleceń dla nas niewykonalnych, są tylko te trudniejsze, których również się podejmujemy. Jesteśmy cierpliwi, wytrwali i skuteczni.
Posiadane doświadczenie zdobyte także podczas licznych warsztatów, w tym m.in. organizowanych przez Akademie Nikona – Nikon School, pozwala nam na różne spojrzenia na rzeczywistość i uchwycenie najpiękniejszych emocji oraz momentów. Ukończony kurs liturgiczny w zakresie fotografowania i filmowania w czasie uroczystości religijnych, pozwala nam również uchwycić Wasze piękne i podniosłe chwile w czasie uroczystości kościelnych. Gwarantujemy również pełną na najwyższym poziomie profesjonalną obróbkę cyfrową wykonanych zdjęć.
Oferujemy profesjonalne podejście, kreatywne pomysły oraz elastyczną i dobrą współpracę - dostosujemy się do Waszych wymagań i oczekiwań.
Gorąco zachęcamy i zapraszamy do współpracy.
Serdecznie pozdrawiam    
 Joanna Szostak          
Odrobina Nieba marką przyjazną rodzinie i wspierającą bezpieczne rodzicielstwo.
Jako firma społecznie odpowiedzialna chcemy promować również wśród swoich klientów temat bezpiecznego rodzicielstwa. W związku czym serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów, którym jest bliski temat rodzicielstwa do zapoznania się z Kampanią Bezpiecznego Malucha, która to jest najszerszą w Polsce akcją skierowaną do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mającą na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.
Więcej o projekcie www.bezpiecznymaluch.com.pl
Back to Top