Z wielką przyjemnością chciałabym zaproponować Państwu usługi fotograficzne mojej firmy. Fotografia to moja pasja i odrobina nieba na ziemi. Dla mnie fotografia to nie tylko kadr fotograficzny ale i cała historia, którą chcę opowiedzieć, którą chcę przekazywać innym aby była wieczna.
Sprzęt fotograficzny, który wykorzystuję w sesjach pochodzi od renomowanych światowych producentów. Jest to topowy profesjonalny sprzęt (m.in. Nikon D810) a w związku z tym zaoferowana najwyższa jakość zdjęć jest gwarantowana. Gwarantuję również pełną na najwyższym poziomie profesjonalną obróbkę cyfrową wykonanych zdjęć.
Moje zdjęcia klasowe/grupowe mogą być szablonowe ale i awangardowe. Inteligentnie i nieszablonowo skomponowane zdjęcia przyciągają uwagę - zdjęcia grupowe w ruchu, gdzie uczniowie/przedszkolaki mają swobodę i wolny wybór co do pozy jaką przyjmą i wszystko w granicach dobrego, wyrafinowanego smaku. Kreatywne ujęcia, połączone z wyczuciem odpowiedniego momentu, tworzą historię pięknego dnia, a emocje zostają uwiecznione w obiektywie. Ciekawe jest też, popularne w dzisiejszych czasach, selfie, w tym przypadku z wychowawcą. Takie pamiątki uczniowie/przedszkolaki chcą chętnie zachować. Każda klasa/grupa ma możliwość autoprezentacji np. pozując z chemikaliami lub portretami naukowców.
Zdjęcia studniówkowe również odnajdziecie Państwo w mojej ofercie. Studniówka to ważne wydarzenie w życiu każdego maturzysty, a wspomnienia dzięki moim fotografiom również mogą być wyjątkowe - klasyczne ale i fantazyjne, awangardowe.
Na życzenie Dyrekcji szkoły/przedszkola, przekazuję nieodpłatnie zdjęcia w formie cyfrowej, przygotowane do publikacji w Internecie. Jeżeli istnieje taka potrzeba w dniu fotografowania uczniów/przedszkolaków, wykonam wszelkie zdjęcia dla szkoły, np. zdjęcia budynku szkolnego, klas, izb pamięci, itp.
Poniżej przykładowa oferta jednakże każda oferta tworzona jest indywidualnie w związku z czym proszę o kontakt

Zdjęcia klasowe/grupowe
W cenie każdy uczeń otrzymuje:
3 zdjęcia klasowe/grupowe w formacie 15×23 cm
dla wychowawcy zdjęcie klasowe/grupowe w formacie 15×23 cm (bezpłatnie)
Koszt: w zależności od ilości osób

Studniówka
gwarantowane min. 350 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce graficznej (zdjęcia w wersji cyfrowej, bez wydruku) – zdjęcia z powitania, zdjęcia z poloneza, zdjęcia grupowe, zdjęcia z osobami towarzyszącymi, zdjęcia z przyjaciółmi, zdjęcia reportażowe z zabawy
obecność fotografa do 01:00
każda para dostaje: 1 płytę DVD z nadrukiem, 1 wydruk zdjęcia grupowego 15×23 cm
dla wychowawcy: płyta DVD z nadrukiem, 1 wydruk zdjęcia grupowego 15×23 cm (bezpłatnie)
Koszt: w zależności od ilości osób

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą:

Back to Top